آسفالت کاری به منظور فراهم کردن یک سطح صاف و هموار با ایمنی بالا در خیابان‌ها و معابر مختلف صورت می‌گیرد. آسفالت یکی از متداول‌ترین مصالح مورد استفاده در آسفالتکاری در سراسر جهان است و از مواد مختلفی مانند سنگدانه، بایندر و قیر تشکیل شده است که در دما‌های بالا مخلوط می‌شوند تا سطحی بادوام ایجاد کنند.آسفالت پس از یک فرآیند طولانی به دست می‌آید، زیرا هم از تقطیر نفت و هم از مخلوط بسیاری از مواد شیمیایی تشکیل می‌شود ودارای انواع مختلف است. روش انجام خدمات آسفالتکاری با توجه به اینکه از چه نوع آسفالتی برای چه سطحی قرار است انجام شود متفاوت است. اگر قصد آسفالتکاری با قیمت مناسب دارید همین الان با ما تماس بگیرید و یا در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آسفالتکاری همراه ما باشید.

شماره تماس آسفالت کاری

اربه پویان راسا یکی از شرکت‌های برتر در حوزه آسفالت کاری در کشور شمرده می‌شود.این شرکت با سابقه طولانی انواع آسفالت را با قیمت و هزینه مناسب و با بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. این شرکت با توجه به تجهیزاتی که در اختیار دارد انواع و اقسام آسفالتکاری را با قیمت مناسب انجام می‌دهد. مجموعه خدمات این شرکت آسفالتکاری، راه‌سازی، جاده‌کشی، تهیه و پخش تراشه، زیرسازی، محوطه‌سازی و جدول کاری، خاکبرداری و گودبرداری می‌باشد. این شرکت آمادگی همکاری با بخش‌های خصوصی و دولتی دارد و خدمات آن ضمانت پنج ساله دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات آسفالت کاری در تهران

در شرکت ارابه پوایان راسا تمام کار‌ها ا با حداکثر مسئولیت انجام می‌دهد. این شرکت با استفاده از فن‌آوری‌های مدرن، رویکرد یکپارچه و مواد با کیفیت بالا، دوام آسفالت را تضمین می‌کند. ما فقط از مواد استاندارد و با کیفیت بالا استفاده می‌کنیم.مخلوط‌هایی که ما استفاده می‌کنیم کاملاً بار‌های ترافیکی را تحمل می‌کنند و برای خیابان‌های پر رفت و آمد گزینه فوق‌العاده مناسبی هستند. شرکت ما خدمات آسفالتکاری را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به انجام می‌رساند. پس از اتمام روسازی آسفالت، شرکت ما و کارفرما بازرسی مشترک از کار را انجام می‌دهند. کلیه خدمات به مدت ۵ سال ضمانت می‌شود.
در دسترس بودن یک پایگاه تولید قدرتمند و تجهیزات راه‌سازی بسیار ویژه و مدرن، اتمام کار در بازه زمانی مشخص شده، پرسنل و تجهیزات مدرن و قیمت‌های بسیار مناسب از دیگر مزایای آسفالتکاری توسط شرکت ارابه پویان راسا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت ما از قیمت خدمات آسفالتکاری مطلع شوید و سفارش دهید. مهندسین ما خوشحال خواهند شد که به سؤالات شما پاسخ دهند و بهترین گزینه‌های روسازی آسفالت را به طور خاص برای منطقه شما پیشنهاد دهند.
خدمات آسفالت کاری

خدمات آسفالت کاری در ایران

آسفالت و انواع آن

ساخت لایه‌های بالایی سطح راه را روکش آسفالت می‌گویند. آسفالت از شن و ماسه و قیر و افزودنی‌های پلیمری و قیر تشکیل که در کارخانه مخلوط می‌شوند تولید می‌شوند و طی عملیات آسفالتکاری به صورت لایه در می‌آیند. دانه‌بندی آسفالت دارای انواع مختلفی است و همین امر یکی از دلایل تفاوت قیمت آسفالت محسوب می‌شود.
امروزه از آسفالت علاوه بر آسفالتکاری جاده و خیابان‌ها برای مناطقی مانند آسفالت پشت بام، پارکینگ و مناطق ورزشی استفاده می‌شود.
در کارخانه‌ها آسفالت به دو روش ثابت و یا متحرک تولید می‌شود و سپس به صورت تنی یا بر اساس متر مربع به فروش می‌رسد. همچنین آسفالت بر حسب نوع اختلاط دارای انواع مختلف است که دو انواع رایج آن شامل آسفالت گرم و آسفالت سرد و تراشه‌گذاری می‌باشد.
رویکرد مدرن به ساخت جاده‌ها، حیاط‌ها، خیابان‌ها و پیاده رو‌های کشور نیاز فوری دارد و لازم است خدمات آسفالت کاری توسط شرکت‌هایی که به طور حرفه‌ای و با تجربه در ساخت و ساز جاده فعالیت می‌کنند انجام شود.

سه روش رایج آسفالت کاری

آسفالت کاری یا اجرای آسفالت یکی از مهم‌ترین مراحل راه‌سازی است و در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است خسارت جبران ناپذیری را به بار بیاورد. پرکاربرد‌‌ترین روش‌های آسفالتکاری شامل آسفالت کاری گرم، آسفالت کاری سرد و آسفالت کاری تراشه است. در اجرای هر یک از انواع این سه نوع آسفالت تفاوت وجود دارد.

آسفالت کاری گرم

آسفالت کاری گرم پرکاربردترین، ارزان‌ترین و رایج‌ترین راه برای ایجاد سطحی بادوام است.این نوع آسفالت با استفاده از میکسر‌های حرارتی مخصوص از کارخانه به محل ساخت و ساز تحویل داده می‌شود. آسفالت گرم با توجه به انواع آن دارای استاندارد‌های دمایی است و اگر دما به زیر آن کاهش یابد، مخلوط برای آسفالتکاری نامناسب می‌شود. برای اطمینان از چسبندگی مواد، پایه جاده باید خشک باشد.

آسفالت کاری سرد

آسفالت سرد روش مدرن‌تری است. مخلوط حاوی قیر مایع است، بنابراین دمای تراکم نقش زیادی در آسفالت ندارد، آسفالت در کل فضای بستر آماده پخش می‌شود. رایج‌ترین استفاده از روش سرد، تعمیر اضطراری چاله‌ها و تعمیر خیابان است که در هر زمان از سال و در هر آب و هوایی قابل انجام است. آسفالت‌های مخلوط سرد برای وصله و تعمیر بخش‌های آسیب دیده جاده‌ها استفاده می‌شود.
این نوع آسفالت عموماً به دو روش مورد استفاده قرار می‌گیرد. در روش اول مخلوط در محل عملیات اختلاط مصالح و قیرپاشی انجام می‌شود و در روش دوم با اختلاط مصالح و قیر در کارخانه عملیات آسفالت انجام می‌شود. از آسفالت سرد به دلیل اینکه از زهکشی مناسبی برخوردار نیست استفاده از آن توصیه نمی‌شود.

آسفالت کاری تراشه

آسفالتکاری تراشه یکی از روش رایج آسفالتکاری محسوب می‌شود. در این نوع آسفالتکاری تراشه آسفالت در حالت خشک و در دمای محیط با هم مخلوط می‌شوند. از مزیت‌های این نوع آسفالت حمل و نقل آسان، امکان نگهداری به مدت طولانی، قیمت پایین، سرعت اجرای بهتر است. البته از یاد نبریم که از این نوع آسفالتکاری در محیط‌های کم رفت و آمد و در جا‌هایی که دارای ترافیک محدود هستند اجرا می‌شود.

آسفالت کاری دستی

امروزه در مکان‌هایی که حجم کمی از تعمیرات در حال انجام است و یا در مکان‌هایی که قرار است آسفالت تک لایه استفاده شود از آسفالتکاری دستی استفاده می‌شود. در این روش تعمیرات چاله‌های معابر، آسفالتکاری در کنار حاشیه‌ها، پیاده رو‌ها، پارکینگ‌های کوچک و سایر مکان‌هایی که استفاده از تجهیزات مکانیزه مشکل دارد انجام می‌شود. در این روش آسفالتکاری از ابزار‌های تخصصی و تجهیزات کمکی استفاده می‌شود. بدون این تجهیزات دستیابی به سطوح جاده با کیفیت بالا غیرممکن است. صفحات ویبره، غلطک‌های دستی، صاف‌کننده‌ها در اشکال مختلف برای تسطیح آسفالت و صاف کردن سطوح ناهموار و استفاده از بیل برای پخش کردن آسفالت از مجموعه تجهیزات مورد نیاز برای آسفالتکاری دستی می‌باشد.

آسفالت کاری مکانیزه

آسفالت کاری مکانیزه شامل استفاده از تجهیزات روسازی آسفالت شامل غلتک‌ها و ابزار‌های کمکی مختلف است. عموماً برای حجم‌های زیاد کار از این نوع آسفالتکاری استفاده می‌شود. فینیشر، بولدوزر، بیل مکانیکی، گریدر، اتوماسیون امکان انجام حجم قابل توجهی کار در زمینه راهسازی را فراهم می‌کند. اگر قصد آسفالتکاری در خیابان‌های عریض با سرعت و دقت زیاد دارید این روش آسفالت کاری پیشنهاد می‌شود. ما از بروزترین تجهیزات مکانیزه آسفالت کاری استفاده می‌کنیم. اگر قصد آسفالتکاری مکانیزه دارید با ما در ارتباط باشید.

آسفالت کاری با فینیشر

یکی از بروزترین تجهیزات برای آسفالتکاری مکانیزه استفاده از فینیشر است. این دستگاه به وسیله امکاناتی که دارد فرآیند آسفالتکاری را به شدت تسهیل بخشیده است.این وسیله کاربردی سرعت و کیفیت آسفالتکاری را به شدت بهبود داده است. آسفالت با ضخامت یکسان از مزیت‌های مهم این نوع آسفالتکاری می‌باشد. با فینیشر براحتی می‌توان خیابان‌های عریض، اتوبان‌ها، جاده‌ها، خیابان‌های اصلی را آسفالت کرد.

مقایسه کیفیت آسفالت کاری دستی و مکانیزه

آسفالتکاری دستی اغلب برای خیابان‌هایی که نیاز به یک لایه آسفالت دارند، در مکان‌هایی که رفت و آمد کمتر و همچنین برای پر کردن چاله‌ها و گذرگاه‌ها استفاده می‌شود. همچنین در مکان‌هایی که مسیر ورودی سختی دارند استفاده نمی‌شود. در آسفالت کاری دستی ضخامت آسفالت یکسان نیست و دارای پستی و بلندی می‌باشد در صورتی که ضخامت آسفالت مکانیزه یکسان است. بنابراین کیفیت آسفالتکاری مکانیزه بیشتر از آسفالتکاری دستی است. با توجه به تجهیزاتی که در آسفالت کاری مکانیزه وجود دارد، قیمت آسفالتکاری مکانیزه بیشتر از آسفالتکاری دستی است.

قیمت آسفالت کاری

آسفالت کاری با فناوری روکش آسفالت و با مخلوط آسفالت گرم، سرد و تراشه که با عملیات ریخته‌گری در کارخانه تولید می‌شود آماده می‌شود. آسفالت‌ها در روش ساخت، ترکیب و روش نصب متفاوت هستند. قیمت خدمات برای مناطق آسفالتکاری به عوامل مختلفی مانند: حجم کار انجام شده سطح پیچیدگی کار از قبیل، ویژگی های زمین و ترکیب خاک، مصرف مصالح  با توجه به  تکنولوژی اجرای روسازی آسفالت بتنی، میزان نیروی کار وابسته است.
هزینه نیز تحت تأثیر ویژگی‌های لجستیکی مانند دور بودن تسهیلات از محدوده شهر و کیفیت جاده‌های دسترسی است.
برای کاهش قابل توجه هزینه‌های مالی کلی، توصیه می‌شود با شرکت‌هایی تماس بگیرید که مستقیما با مشتری کار می‌کنند و  تجهیزات ویژه خود را دارند که به شما امکان می‌دهد اجاره وسیله نقلیه را از برآورد حذف کنید.

پیمانکار آسفالت

در انتخاب روش آسفالتکاری دستی و مکانیزه انتخاب پیمانکار، اهمیت تجهیزاتی که در آسفالتکاری استفاده می‌شود بر کیفیت آسفالت بسیار تأثیرگذار است. ما در مجموعه ارابه پویان راسا تمام تلاش خود را داریم که با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات اقدام به آسفالتکاری کنیم. اگر قصد آسفالت کاری در سریع‌ترین زمان و با بهترین تجهیزات و با کیفیت‌ترین آسفالت را دارید از ما بخواهید. ما علاوه بر تجهیزات آسفالتکاری مکانیزه از بروز‌ترین تجهیزات دستی نیز استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید انواع آسفالت کاری دستی و مکانیزه با مخلوط‌های گرم و سرد را به ما بسپارید.

چرا سفارش خدمات آسفالت محوطه به ما سودآور است؟

از جمله مزایای اصلی تماس با شرکت ما، شایان ذکر است که:
• بدون توجه به سطح پیچیدگی کار، خدمات آسفالت راه‌ها و هر منطقه را ارائه می‌دهیم.
• قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهیم، زیرا ما مستقیماً با مشتری کار می‌کنیم و از خدمات واسطه‌ها استفاده نمی‌کنیم
•  ضمانت پوشش تا ۵ سال (بسته به مواد مورد استفاده و تکنولوژی نصب) ارائه می‌دهیم.
• به شدت فرآیند‌های فنی را دنبال می‌کنیم و کار را مطابق با الزامات GOST و سایر اسناد نظارتی انجام می‌دهیم.
•  به بخش دولتی و خصوصی خدمات ارائه می‌کنیم.

برای سفارش خدمات آسفالت با شرایط مطلوب، با کارشناسان ما از طریق همین سایت،ارتباط بگیرید.